Meral Biçer Hakkında

Paylaş:

meral-bicer

21 Ağustos 1969 yılında İstanbul’da doğdu. 1993 yılından beri  estetik sektöründe faaliyet göstermektedir.

ABD’de ve Avrupa’da kozmetik sektörünün birçok eğitim seminerlerine ve kurslarına katıldı. 1994 yılında İstanbul Marmed Marmara’yı kurdu.

Sektörümde 500 den fazla TV programına konuk ve uzman olarak katıldı. Gazete ve dergilerde kozmetik, dermatoloji ve estetik alanları üzerine köşe yazarlığı yaptı. 2000 yılında dünya çapında birçok doktor ve estetik merkezinin kullandığı cihaz ve ekipmanlarının Türkiye’ye getirilmesini bizzat organize ederek,  oldukça zor olan tüm cilt problemlerinin çözümüne katkıda bulunmaya çalıştı.

Sektördeki 20. Yılında, BID (Business Initiative Directions) ‘un her yıl düzenlediği ve her ülkeden sektöründe iddialı merkez ve kişilere ödül verdiği; İsviçre’nin, Cenevre kentinde düzenlenen ödül gecesi ve seremonisinde ERA Uluslararası Altın Kalite Ödülü’ne layık görüldü.

Katıldığı yayınlar ve röportajlarda Türk insanının kozmetik ve estetik konusunda bilinçlenmesine yardımcı olmaya çalıştı. Ekibiyle beraber 10.000 ‘den fazla kişinin yeni imajında aktif rol oynamıştır. Meral Biçer’in epilasyon ve diğer estetik uygulamalar hakkında birçok tavsiyesi, bilgisi ve deneyimi bulunmaktadır. Halen Avrupa’da ve dünyada estetik ve güzellik konusundaki tüm gelişmeleri takip etmekte ve siz değerli müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

Paylaş:
Benzer Yazılar
  • İletişime Geç

    Contact Form