Meral Biçer – Buz Epilasyon

Paylaş:

meral biçer buz epilasyon

Meral Biçer buz epilasyon uygulamalarında bu son teknolojiyi açıklayan uzmanlardan biridir. Buz epilasyon uygulamalarının bugüne kadar geliştirilmiş yeni yöntemidir. Meral Biçer buz epilasyon uygulamalarında bu tekniği kullanmaktadır.

meral biçer buz epilasyon nedir

Buz epilasyon avantajları nelerdir?

Buz epilasyonda ağrı-acı oranı minimuma indirgenmiştir. Kadınlarda tüm bacak, kol ve koltuk altı, bikini bölgesi; erkeklerde göğüs ve sırt bölgesi gibi alanlarda buz ile epilasyon yapılabilmektedir.

Tüm vücut epilasyonu yaklaşık 30-40 dakika gibi bir zaman süresinde tamamlanır. Bu da epilasyon yaptırmayı düşünenler için bir avantaj olabilecektir.

Meral Biçer buz epilasyon konusunda neler yazmıştır?

Meral Biçer buz epilasyon uygulamasını ilk gerçekleştiren yerlerden birinde bulunmaktadır. Konu ile ilgili detaylı eğitimi bulunmakta ve uygulama aşamasında daha hızı ilerleme kaydetmektedir.

Meral Biçer buz epilasyon uygulamasının  olduğunu da belirtmektedir. Bu şekilde uygulama sırasında hiç bir nokta atlanmadan hedefe ulaşılır. Diğer uygulamalar sonrası yapılan kontrol seanslarına da gerek kalmaz.

meral biçer buz epilasyon hakkında

Meral Biçer buz epilasyonla her cilt rengi ve kıl tipine epilasyon yapılabildiğini belirtiyor. Buz epilasyon ile tüm cilt tiplerine epilasyon işlemi yapılabilmektedir.

Buz epilasyon yüz bölgesine uygulanabilir mi?

Yüzdeki tüylerin eski sistem epilasyon uygulamaları ile yok edilmesi oldukça zordu. Yüzde bulunan tüyler, vücuttaki tüylere göre daha açık renk ve ince olduğu için başarı oranı oldukça düşüktü. Ancak buz epilasyon ile yüzdeki en açık ve en ince tüyler dahi görülebildiği için, kolaylıkla sonuç alınabilmektedir.

Buz epilasyon ile kaş arası da dahil, yüzde bulunan tüm tüylerden kurtulmak mümkün.

Paylaş:
Benzer Yazılar