Epilasyon Fiyatları 2017

Paylaş:

lazer epilasyon fiyatları 2017

Epilasyon fiyatları 2017 yılında da yine kadın erkek kıllanma nedeniyle sorun yaşayan herkes tarafından tercih edilebilmesi açısından, merkezler tarafından makul fiyatlarda tutulacaktır. Aşırı kıllanma ve istenmeyen tüyler her zaman ve her yerde en can sıkıcı konulardan biri olmuştur. Kişilerin sosyal hayatlarını olumsuz etkilemekte ve yaşam kalitelerini düşürmektedir. epilasyon fiyatları 2017 senesinde de uygun olduğunda bütçeler çok fazla etkilenmeden, bu can sıkıcı sorun kolaylıkla ortadan kalkabilir.

Epilasyon için sorunun kaynağına inilmeli

Epilasyon fiyatları 2017 belirlenirken kıl ve tüylerin neden ortaya çıktığı ve türlerinin belirlenmesi gerekir. Kadın ve erkeklerde özellikle hormonal dengesizlik nedenleri ile ortaya çıkan kıllanma sorunu için işlem gerekebilir. İşlem ile birlikte devam edecek epilasyon yöntemi ile kıl kökleri en etkili şekilde ve en kısa sürede ortadan kalkacaktır.

Ergenlik döneminde erkeklerde kıllanma olağan karşılanırken, genç kızlarda bu durum can sıkıcı olacaktır. Doktor kontrolünün ardından epilasyon ile bu durum ortadan kaldırılabilir.

Epilasyon fiyatları 2017 hangi nedenlerden etkilenir?

Epilasyon fiyatları 2017 birçok farklı nedenden etkilenebilir. Bunların başında kadın ya da erkeklerin kıl özellikleridir. Kılın yapısı, rengi, ten rengindeki açıklık ya da koyuluk gibi yapısal nedenler ile lazer ışınlarının hedefleyeceği melanin pigmentleri farklılık gösterecektir. Melanine ulaşan ışıklar bu bölgede ısı meydana getirerek, kıl köklerini yıpratır ve zamanla kıl üretemeyecek hale getirir. Zaten amaç da kıl köklerini yok etmektir.

Epilasyon işleminde uygulanacak ekipmanlar çok önemlidir. Epilasyon konusunda teknoloji hızla ilerlemekte ve yeni daha kuvvetli ekipmanlar geliştirilmektedir. Tercih edeceğiniz noktada ekipmanların incelenmesi gerekir. Eski teknoloji ile çok uzun sürecek işlemlerin maliyeti de çok yüksek olacaktır. Sonuçta hem epilasyon fiyatları 2017 yüksek gelecek hem de kıl kökleriniz belki de tamamen yok olmayacaktır.

Epilasyon fiyatları 2017 açısından işlemi uygulayan yerdeki uzman ekip de önemlidir. Konusunda uzman, gerekli eğitimleri tamamlamış ve malzemeleri en etkin şekilde kullanan kişilere yaptırılmalıdır. Aksi takdirde ciddi sonuçlar doğabilir.

Paylaş:
Yorumlar
 • doga oskay :

  27 Ocak 2017

  Merhaba , tum vucut komple lazer epilasyon fiyati alabilir miyim ?

   Cevapla
  • Mar-Med - Marmara Hair :

   27 Ocak 2017

   Merhaba,

   Lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için +90 (533) 687 80 74 ve 0 216 372 17 13 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

    Cevapla

Comments are closed.

Siz Yorumlayın Doktorumuz Cevaplasın
Benzer Yazılar