Meral Biçer – Lazer Epilasyon

21 Ekim 2016 Yorum yapılmamış

meral biçer lazer epilasyon

Meral Biçer Lazer Epilasyon konusunda uzmandır.

Meral Biçer lazer epilasyon konusunda en başarılı teknolojilere sahip, 2014 Uluslararası ERA kalite ödüllü sahibi Mar-Med Marmara’nın kurucusudur. Bünyelerinde müşterilerine en son teknolojileri sunan Meral Biçer ve Mar-Med, özellikle lazer epilasyon uygulamaları konusunda farklı ve başarılı sistemleri kullanmaktadır.

Lazer epilasyon acısız yapılabilir mi?

Lazer epilasyon uygulanan bölgeye göre farklı derecelerde acı hisettirebilir. Ancak bu acıdan ziyade, sinek ısırmış hissi kadar olacaktır. Bünyeden bünyeye farklılık gösteren bu his, buz lazer epilasyon sistemi ile tamamen ortadan kalkmıştır. Artık ağrı yok, acı yok ve uzun saatler lazer epilasyon seanslarında zaman kaybetmek yok…

meral biçer lazer epilasyon konusunda uzmandır

Lazer epilasyon için zaman kısıtlaması var mı?

Eski nesil olarak nitelendirebileceğimiz lazer epilasyon uygulamaları Alexandrite, diyode, nd yag lazer olarak sıralanır. Bu sistemlerde sadece sonbahar ve kış mevsimlerinde uygulama yapılabilirken, Meral Biçer lazer epilasyon tercihi olarak buz lazer epilasyon sisteminde, her mevsim rahatlıkla işlem yapılabilmektedir. Eskiden güneş görmüş, bronzlaşmış ciltlerde leke olma olasılığı ve de lazer başlığının kıl köklerini görmeme şansı oldukça yüksekti. Bu nedenle ilkbahar sonu ve yaz mevsiminden itibaren epilasyon yapılmazdı. Yaz mevsimi sonunda bile cilt tonunun açılması beklendiği için oldukça fazla zaman kaybedilmekteydi. Oysa buz lazer epilasyon ile durum artık çok farklı. Yaz mevsimi dahil, istendiği her an, istenen her bölgeye lazer epilasyon işlemi yapılmaktadır.

Tüm bu zaman kısıtlamalarının ortadan kalkmasının yanı sıra, lazer epilasyon uygulama sürelerinin kısalması ile de müşteriler zamandan da tasarruf etmiş olurlar. Kısaca buz lazer epilasyon, gerçekten epilasyon konusunda piyasada önemli bir yenilik olarak adlandırılabilir.

meral biçer lazer epilasyon nedir

Lazer epilasyon her bölgeye uygulanabilir mi?

Yüz bölgesinde ortaya çıkan tüylerin eski sistem lazer epilasyon uygulamaları ile yok edilmesi oldukça zordu ve de çok uzun seanslar gerektiren bir süreç almaktaydı. Yüzde bulunan istenmeyen tüyler, vücutta yer alan diğer tüylere göre daha açık renk tonuna ve daha ince bir yapıya sahip olduğu için lazer başlığının bunları görme başarı oranı oldukça düşüktü. Yapılan lazer başlığı atışlarının doz ayarlamasında sorun yaşandığında, özellikle yüz bölgesinde kalıcı koyu renk lekeler oluşabiliyordu. Bunlar epilasyonun başarılı olarak sonuçlanabilmesini engelleyen ve hep göz önünde bulundurulması gereken önemli risklerdi.

İşte yeni teknolojik sistem buz lazer epilasyon sayesinde, yüz bölgesinde çıkan istenmeyen tüyler ister ince yapıda olsun, ister açık renkte artık kesinlikle fark etmiyor. Lazer epilasyon çok daha hızlı, hiçbir sevimsiz leke riski olmadan, ciltte yanık oluşmadan, her renkte ve cinste çıkan tüy için son derece başarılı sonuçlar alınıyor.

Buz lazer epilasyon ile yüz bölgesinde zor olarak adlandırılan kaş arası bölgesi de dahil olmak üzere, yüzde bulunan istenmeyen tüm tüylerden kurtulmak artık çok daha kolayve çok daha hızlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yukarı Çık