Buz Lazer Epilasyon Maliyeti Ne Kadar?

9 Ocak 2017 1 Yorum

buz lazer epilasyon maliyeti

Bilindiği gibi lazer epilasyonda Alexandrite, diode, nd yag tipi lazerler uygulanmaktadır. Günümüzde yeni nesil lazer sistemlerinden biri de buz lazer epilasyon olmaktadır. Bunun sebebi ise dalga boylarında yatar. Buz lazer epilasyon, diode ütüleme sistemi ile uygulanmaktadır. Bu dalga boylarından 810 nm olanı diode lazere aittir.  Buz lazer epilasyon kendi orijinal başlığı ile, özel soğutma sistemleri kullanılır. Peki buz lazer epilasyon maliyeti ne kadar, buz lazer epilasyon pahalı mı?

Buz lazer epilasyon pahalı mı?

Buz lazer epilasyon fiyatları yer ve konum merkezli değişmektedir. Bunlar mevcut merkezin kalitesi, uygulama yapan kişinin deneyimi, merkezin hijyen koşulları ve cihazın kalitesi gibi kriterler olabilir. Bundan dolayı da fiyat prosedürü değişkenlik gösterebilir.

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyonun Özellikleri

Buz lazer epilasyon, bacaklar, koltukaltı, bikini bölgesi, erkeklerde sırt, göğüs, sakal üstü, kulak içi, burun içi gibi bölgelere uygulanabilir.  Bunun dışında buz lazer epilasyon kısa sürede etkili sonuçlar verebilen lazer yöntemlerinden biridir.  Buz lazer ile tüm vücut epilasyonu 40-50 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır.

Buz lazer epilasyon, ütüleme sistemi ile uygulanmaktadır. Bu sayede uygulama yapıldığında herhangi bir bölge atlanmaz.  Diode lazerin dalga boyu ve buz lazer sistemi ile seans sayılarını minimum duzeye inmektedir.  Buz lazer epilasyon yöntemi ile her cilt ve kıl rengine uygulama yapılabilir.

Buz lazer ile epilasyonun özelliklerinden bazıları ise:

  • Yaz aylarında da uygulama yapılmaktadır. Dört mevsim uygulanabilen bir yöntemdir.
  • Bilimum cilt tipinde ve kıl renginde uygulanabilir.
  • Ortalama bir tüm vücut 35-45 dakika sürmektedir.
  • Erkek hastaların da tercih ettiği lazer epilasyon sistemidir.
  • Kıllar buz ile dondurarak absorbe edilir.
  • Ortalama 4-6 seans optimum sürmektedir.
  • FDA (Food & Drug Administration) onaylıdır.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yukarı Çık